Organizace školního roku 2023/2024

Jarní prázdniny: 5. - 11. února 2024

Velikonoční prázdniny: 28. března 2024

Ukončení školního roku: 28. června 2024

Omlouvání nepřítomnosti dětí v MŠ akceptujeme pouze prostřednictvím mobilní aplikace Naše MŠ škola blízká rodičům.

Zákonný zástupce informuje MŠ o nepřítomnost svého dítě prostřednictvím mobilní aplikace. V případě plánované nepřítomnosti dítěte zákonný zástupce označí v docházce svého dítěte konkrétní dny jeho nepřítomnosti nejpozději předchozí pracovní den a to do 12.00 hod. Tento čas pro schválení omluvenky je stanoven z důvodu povinnosti MŠ nahlásit stavy dětí na následující den vedoucí školní jídelny ZŠ. Z tohoto důvodu omluvenka přijatá po 12.00 hodině bude akceptována pro odhlášky obědů až následující den.

V případě neplánové nepřítomnosti dítěte zaznamenejte omluvenku v mobilní aplikaci pokud možno co nejdříve, aby zbytečně nedocházelo k prodlevě. První den nepřítomnosti dítěte, který následuje po dni, kdy dítě bylo v MŠ fyzicky přítomno, máte nárok odebrat dotovaný oběd (tedy bez doplatku). Každý následující neomluvený den nepřítomnosti dítěte Vám vzniká povinost uhradit částu za nedotovaný oběd, kterou je nutno uhradit neprodleně při návratu dítěte do MŠ.

POZOR!!!

Do MŠ můžeme v daný den přijmout pouze dítě, které je k docházce přihlášené a má na tento den řádně přihlášenou stravu. Povinností zákonného zástupce je každou změnu nahlásit vždy nejpozději předchozí pracovní den do 12.00 hod.

Oznámení o navýšení úplaty za předškolní vzdělávávní k 1. 9. 2022

Oznámení o navýšení ceny obědů k 1.6.2022